Dentysta/ Stomatolog

nietypowy ból po znieczuleniu (3)
AutorTreść wypowiedzi
Anna Kłos
napisz wiadomość  lista znajomych  dodaj na czarną listę
dodano: 03-11-2017 tytuł: nietypowy ból po znieczuleniu
Witam, mam problemy z zębem- szóstką.
Bolała mnie szczęka, zapisałam się do dentysty, nie potrafiłam wskazać konkretnego zęba. Po "opukaniu" całej szczęki pani doktor stwierdziła, że to 6 na dole. Nigdy nie miałam problemów ze znieczuleniem, tym razem otrzymałam 3 zastrzyki znieczulające i nic, cała szczęka spuchnięta, ale przy wierceniu boli jak diabli. Pani doktor stwierdziła, że to przez stan zapalny miazgi, wypisała mi receptę na antybiotyk. Brałam antybiotyk przez 4 dni, następnie poszłam do dentysty. Jak się okazało powtórka z rozrywki, 3 zastrzyki- znieczulenie więzadłowe i obwodowe i żadnej poprawy, jak boli, tak boi. Nie dałam wiercić dalej w zębie, przeszywał taki ból, myślałam, że wyskoczę z fotela. Jakby ktoś wiercił mi w nerwie. Pomóżcie co to może być? Nigdy nie miała, takich problemów. A teraz ząb nieprzeleczony, zaczyna boleć, co ma zrobić, poradźcie proszę!
Marta Kowalska
dodano: 03-11-2017 tytuł: nietypowy ból po znieczuleniu
Anna Kłos 2017-11-03 12:48:44 powiedział:

Witam, mam problemy z zębem- szóstką.
Bolała mnie szczęka, zapisałam się do dentysty, nie potrafiłam wskazać konkretnego zęba. Po "opukaniu" całej szczęki pani doktor stwierdziła, że to 6 na dole. Nigdy nie miałam problemów ze znieczuleniem, tym razem otrzymałam 3 zastrzyki znieczulające i nic, cała szczęka spuchnięta, ale przy wierceniu boli jak diabli. Pani doktor stwierdziła, że to przez stan zapalny miazgi, wypisała mi receptę na antybiotyk. Brałam antybiotyk przez 4 dni, następnie poszłam do dentysty. Jak się okazało powtórka z rozrywki, 3 zastrzyki- znieczulenie więzadłowe i obwodowe i żadnej poprawy, jak boli, tak boi. Nie dałam wiercić dalej w zębie, przeszywał taki ból, myślałam, że wyskoczę z fotela. Jakby ktoś wiercił mi w nerwie. Pomóżcie co to może być? Nigdy nie miała, takich problemów. A teraz ząb nieprzeleczony, zaczyna boleć, co ma zrobić, poradźcie proszę!

Pani Anno a jakim środkiem była pani znieczulana?
kacper gapinski
dodano: 03-11-2017 tytuł:
Trzeba zmienić gabinet dentystyczny! Może inny stomatolog będzie miał pomysł, co zrobić z zębem...
Aby dodać odpowiedź musisz należeć do grupy
Inne tematy z tego działu:
Temat Założony Ostatnia wypowiedź
nietypowy ból po znieczuleniu03-11-17 12:48 Anna Kłos03-11-17 14:22 kacper gapinski
© 2018 Copyright by "Silni w Chorobie" Marcin Meszko
Niniejsza strona www oraz jej podstrony wraz ze wszystkimi zamieszczonymi na niej materiałami są objęte prawami własności intelektualnej Marcina Meszko, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą „Silni w Chorobie Marcin Meszko” z siedzibą w Toruniu. Czytaj więcej
Wyłaczajac blokowanie reklam wspierasz nasz portal i pomagasz rozwijać projekt Silniwchorobie.pl