Wspieramy się

Stromectol Ivermektyna Iwermektyna Ivermectin pasożyt nużeńce świerzb sprzedam leki (1)
AutorTreść wypowiedzi
jan prazykwantel
napisz wiadomość  lista znajomych  dodaj na czarną listę
dodano: 16-04-2019 tytuł: Stromectol Ivermektyna Iwermektyna Ivermectin pasożyt nużeńce świerzb sprzedam leki
[font=Arial]Stromectol Ivermektyna Iwermektyna Ivermectin pasożyt nużeńce świerzb[/font]

[font=Arial]Odsprzedam 2 blistry po 6 tabletek po 6mg w oryginalnym opakowaniu kartonowym.[/font]
[font=Arial]Mogę otworzyć i wysłać w dowolnej ilości.[/font]
[font=Arial]Ważność 04.2020.[/font]
[font=Arial]Liczę 30zł/tabletka + wysyłka z Tajlandii 20zł lub wysyłka pobraniowa z Polski 20zł.[/font]

[font=Arial]Oferuję rowniez inne leki przeciwpasożytnicze na tasiemce, przywry, motylice, glisty.[/font]

[font=Arial]- Prazykwantel od 2.5 zł/tabletka[/font]

[font=Arial]- Yomesan 500mg od 2 zł/tabletka[/font]

[font=Arial]- Vermox Mebendazole 100mg od 1zl/tabletka[/font]

[font=Arial]- Zentel 200mg od 10zl/tabletka[/font]

[font=Arial]Leki są kupione w oryginalnym zapieczętowanym opakowaniu, w miarę możliwości bezpośrednio od producenta w ilościach i cenach hurtowych - co przekłada się na niską cenę moich leków. Przy mniejszej ilości odliczam do torebek strunowych. Przy zakupie połowy opakowania wysyłam w oryginalnym pudełku i dołączam naklejkę.[/font]

[font=Arial]Doliczam 20 zł za lotniczą wysyłkę rejestrowaną z Tajlandii lub w przypadku wysyłki z Polski 20 zł za pobraniową. Powyżej zamówienia 200zł wysyłka bezpłatna.[/font]

[font=Arial]Jestem w stanie pobić każdą opublikowaną cenę, do tego gwarantuję pewność dotarcia leku z Tajlandii - jeśli opóźnia się przesyłka, to wysyłam zastępczą z Polski.[/font]

[font=Arial]Mogę szukać dowolnych innych leków, mniej popularnych - jakkolwiek, będą one droższe, ze względu na trudniejszy dostęp i cena detaliczna, a nie hurtowa.[/font]

[font=Arial]Stosować można też profilaktycznie, szczególnie, gdy żyje się ze zwierzętami domowymi, w czasie ich odrobaczania.[/font]

[font=Arial]Leczenie najlepiej przeprowadzić w całej rodzinie.[/font]

[font=Arial]Leki przeciwpasożytnicze należy mieszać, bo robaki się szybko uodparniają.[/font]

[font=Arial]Jan Krongboon[/font]

[font=Arial]massagewarsaw gmail com[/font]
Aby dodać odpowiedź musisz należeć do grupy
Inne tematy z tego działu:
Temat Założony Ostatnia wypowiedź
Metronidazol pierwotniaki pasożyty bakterie beztlenowe giardia rzęsistek odleżyny owrzodzenia ameboza giardiaza lamblioza leki sprzedam16-04-19 15:16 jan prazykwantel16-04-19 15:16 jan prazykwantel
Stromectol Ivermektyna Iwermektyna Ivermectin pasożyt nużeńce świerzb sprzedam leki16-04-19 15:15 jan prazykwantel16-04-19 15:15 jan prazykwantel
Sprzedam leki pasozyty prazykwantel iwermektyna zentel vermox yomesan08-04-19 16:55 jan prazykwantel16-04-19 15:14 jan prazykwantel
© 2019 Copyright by "Silni w Chorobie" Marcin Meszko
Niniejsza strona www oraz jej podstrony wraz ze wszystkimi zamieszczonymi na niej materiałami są objęte prawami własności intelektualnej Marcina Meszko, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą „Silni w Chorobie Marcin Meszko” z siedzibą w Toruniu. Czytaj więcej
Wyłaczajac blokowanie reklam wspierasz nasz portal i pomagasz rozwijać projekt Silniwchorobie.pl