Neurolog

Dobry neurolog (5)
AutorTreść wypowiedzi
Marta Kowalska
napisz wiadomość  lista znajomych  dodaj na czarną listę
dodano: 26-10-2017 tytuł: Dobry neurolog
Witam, czy możecie podać mi namiary na dobrego neurologa? Zależy mi na kompetencjach, wiedzy i podejściu do dziecka. Bardzo mi przykro stwierdzić, że wszyscy neurolodzy, u których z dzieckiem byliśmy nawet nie dotknęli mojego syna....Pomóżcie, proszę!
Marta Stępień
dodano: 26-10-2017 tytuł: Dobry neurolog
Marta Kowalska 2017-10-26 16:44:17 powiedział:

Witam, czy możecie podać mi namiary na dobrego neurologa? Zależy mi na kompetencjach, wiedzy i podejściu do dziecka. Bardzo mi przykro stwierdzić, że wszyscy neurolodzy, u których z dzieckiem byliśmy nawet nie dotknęli mojego syna....Pomóżcie, proszę!

Pani Marto,
Doskonale rozumiem o czym Pani pisze. Mielismy ten sam problem. Nie wiem w jakim wieku jest Państwa dziecko, ale my przez lata próbowaliśmy znaleźć neurologa, który zrobi coś więcej poza eeg i ewentualnym zbadaniem podstawowych odruchów.
Syn miał bardzo nietypowe objawy i przez neurologów w rodzinnym mieście byłam traktowana jak matka, która wymyśla dziecku chorobę. W końcu  udało mi się :-) Najpierw trafiliśmy prywatnie do to Pani ordynator neurologii rozwojowej w Uniwersyteckim Centrum, Klinicznym w Gdańsku. - prof. Marii Mazurkiewicz-Bełdzińska. Nieco oschła ale niesamowicie profesjonalna kobieta i do bólu konkretna. Zwróciła w ciagu pierwszych 5ciu minut uwagę na rzeczy na które nikt wczesniej nie spojrzał. Okazało się że syn wymaga dalszej diagnostyki. Zdecydowaliśmy że połozymy dziecko w Gdańsku (mimo ze jesteśmy z innego miasta) i to był świetny wybór. Na miejscu opiekowała sie nami cudowna, zaangażowana, pełna empatii i zdrowego rozsądku dr n. med. Agnieszki Matheisel (przyjmuje również w przychodni przyszpitalnej jak i prywatnie). Oddział lepszy niz w filmowej Leśnej Górze:-) Zespół jak z marzeń - od lekarzy, poprzez Panie pielęgniarki i Panie salowe. Wszyscy uśmiechnięci, mili, pomocni i bardzo profesjonalni. Wykonano PEŁNĄ diagnostykę na najnowocześniejszym sprzęcie. Nikt nie wzdychał, nie fukał , nie obrażał się. Oddział nowy, supernowoczesny, czysty, komfortowy. Polecam z całego serca. W pobliżu wiele pokoi do wynajęcia za niewielkie pieniądze a profesjonalizm i warunki zespołu UCK wprost nieocenione. W internecie bez problemu znajdzie Pani obie Panie doktor:-) . Pozdrawiam i trzymam kciuki:-)
Marta Kowalska
dodano: 30-10-2017 tytuł:
Pani Marto, czy orientuje się Pani jak długo trzeba czekać na wizytę?
Marta Stępień
dodano: 31-10-2017 tytuł:
Witam Ponownie,
Na wizytę prywatną (dzisiaj rejestrowałam dziecko:-)) u Pani dr Matheisel  ok 1 miesiąca,  u Pani Profesor troszkę dłużej. Jesli chodzi o poradnie przyszpitalną na NFZ to terminy sa dłuższe ok 4 m-ce. Jeśli skierowanie jest z adnotacją PILNE - pewnie uda sie skrócic ten termin. Sprawdzałam terminy dr Matheisel równiez w innym szpitalu w Chojnicach - tam terminy do poradni są dłuższe ok 6-8mcy - więc te 4 miesiące w UCK w Gdańsku to nie jest długo. Oczywiście to sytuacja na dzisiaj. Pozdrawiam i powodzenia:-)
Marta Kowalska
dodano: 03-11-2017 tytuł:
Marta Stępień 2017-10-31 20:31:34 powiedział:

Witam Ponownie,
Na wizytę prywatną (dzisiaj rejestrowałam dziecko:-)) u Pani dr Matheisel  ok 1 miesiąca,  u Pani Profesor troszkę dłużej. Jesli chodzi o poradnie przyszpitalną na NFZ to terminy sa dłuższe ok 4 m-ce. Jeśli skierowanie jest z adnotacją PILNE - pewnie uda sie skrócic ten termin. Sprawdzałam terminy dr Matheisel równiez w innym szpitalu w Chojnicach - tam terminy do poradni są dłuższe ok 6-8mcy - więc te 4 miesiące w UCK w Gdańsku to nie jest długo. Oczywiście to sytuacja na dzisiaj. Pozdrawiam i powodzenia:-)

Bardzo dziękuję za szczegółowe informacje! Serdecznie pozdrawiam!
Aby dodać odpowiedź musisz należeć do grupy
Inne tematy z tego działu:
Temat Założony Ostatnia wypowiedź
Dobry neurolog26-10-17 16:44 Marta Kowalska03-11-17 12:56 Marta Kowalska
© 2018 Copyright by "Silni w Chorobie" Marcin Meszko
Niniejsza strona www oraz jej podstrony wraz ze wszystkimi zamieszczonymi na niej materiałami są objęte prawami własności intelektualnej Marcina Meszko, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą „Silni w Chorobie Marcin Meszko” z siedzibą w Toruniu. Czytaj więcej
Wyłaczajac blokowanie reklam wspierasz nasz portal i pomagasz rozwijać projekt Silniwchorobie.pl