Ankieta:

Czy chiałabyś/ chciałbyś żeby Twoje składki wpływały na Twoje prywatne subkonto, którym mogłabyś/ mogłbyś dysponować w czasie leczenia, choroby?

Misja serwisu

Serwis SILNI W CHOROBIE powstał z myślą o Tobie! Jeśli czytasz ten artykuł zapewne zaczynasz mierzyć się z trudną chorobą lub szukasz informacji jak wspierać swoich bliskich w tym niełatwym czasie. Jesteśmy tu dla Ciebie!

Choroba jest jak nowy członek rodziny, każdy na swój sposób uczy się z nią żyć. Niestety nie jest to rodzaj nauki, który znamy ze szkoły czy lekcji tańca... Jest to zupełnie nowe doświadczenie, w którym potrzebujemy wsparcia osób, które przeżyły drogę, na której początku się znajdujesz.

Portal SILNI W CHOROBIE pomoże przezwyciężyć Ci najcięższe chwile, pokaże jak się umocnić, realizować życiowo i zawodowo oraz w jaki sposób efektywnie wspierać oraz motywować bliskich do walki z chorobą.

SILNI W CHOROBIE jest miejscem wymiany cennych doświadczeń. To nie jest zwykła strona www, a przestrzeń spotkań ludzi i wymiany ich historii.
Choroba zmienia wszystko, zarówno życie chorego jak i jego najbliższych. W takiej sytuacji najlepiej zrozumieją nas osoby, które przeżyły, bądź przeżywają to, co my. POZNAJMY SIĘ!

Udowadniamy na konkretnych przykładach, że życie z chorobą może być ciekawe, odkrywcze, wartościowe i pełne radości. Wszystko jest kwestią naszego nastawienia. Nieprzewidziane okoliczności, w jakich stawia nas życie, stają się codziennością, która nie musi być wyrokiem.

Naszym celem jest dodanie skrzydeł chorującym oraz uświadomienie ludziom wokół, że życie z chorobą nie stygmatyzuje - tylko powoduje, że uświadamiamy sobie, co tak naprawdę jest w nim najważniejsze. Wystarczy na nowo ułożyć priorytety i efektywnie wykorzystywać jakże cenny czas. Życie składa się z chwil i każda z nich może być piękna. WSZYSTKO ZALEŻY OD NAS!

Zbierz siły i staw czoła wyzwaniom. Pomożemy Ci w tym. Dołącz do SILNIWCHOROBIE.PL

Aneta Meszko
 
© 2022 Copyright by "Silni w Chorobie" Marcin Meszko
Niniejsza strona www oraz jej podstrony wraz ze wszystkimi zamieszczonymi na niej materiałami są objęte prawami własności intelektualnej Marcina Meszko, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą „Silni w Chorobie Marcin Meszko” z siedzibą w Toruniu. Czytaj więcej
Wyłaczajac blokowanie reklam wspierasz nasz portal i pomagasz rozwijać projekt Silniwchorobie.pl