Powitanie

Witam mam problem z cellulitem - Chcę kupić sobie Onshee (2)
AutorTreść wypowiedzi
Gabrysia Szumicka
napisz wiadomość  lista znajomych  dodaj na czarną listę
dodano: 16-04-2021 tytuł: Witam mam problem z cellulitem - Chcę kupić sobie Onshee
Nie mogłam znaleźć dla siebie odpowiedniego tematu, więc mam nadzieję, ze tutaj będzie dobrze. Zaczynając, mam duży problem z cellulitem. Nie powiem kilka kilogramów mi przybyło w między czasie, lecz sukcesywnie zbijam ostatnio kilogram za kilogramem i z tego jestem bardzo zadowolona. Niestety w parze z utratą wagi nie idzie zbijanie cellulitu. Nie wiem za bardzo czemu i zastanawiam się obecnie nad jakimiś kremami, stąd mi się onshea wzięła, albo może jakiś zabieg. Coś po prostu chcę zrobić jeszcze, bo nie wygląda to dla mnie zbyt estetycznie. Jeśli ktoś z takimi rzeczami miał styczność będę wdzięczna za rady :)
Nikola Tuszynska
napisz wiadomość  lista znajomych  dodaj na czarną listę
dodano: 20-05-2021 tytuł:
Nie zawsze niestety cellulit wraz z utratą wagi znika. U mnie występuje nawet mimo wagi dobrej. Nie jest bardzo szczupła, ale również nie mam nadwagi. Może masz np. cellulit cyrkulacyjny, czyli to jest połączenie wodnego z tłuszczowym, bo ja np. mam raczej sam cellulit wodny. Krem może być dobrym przełomem w tym przypadku, o ile ma dobry skład, bo nie znam tego akurat
Aby dodać odpowiedź musisz należeć do grupy
Inne tematy z tego działu:
Temat Założony Ostatnia wypowiedź
Witam mam problem z cellulitem - Chcę kupić sobie Onshee16-04-21 13:30 Gabrysia Szumicka20-05-21 13:14 Nikola Tuszynska
Witam mam problem z cellulitem - Chcę kupić sobie Onshee16-04-21 13:30 Gabrysia Szumicka16-04-21 13:30 Gabrysia Szumicka
© 2021 Copyright by "Silni w Chorobie" Marcin Meszko
Niniejsza strona www oraz jej podstrony wraz ze wszystkimi zamieszczonymi na niej materiałami są objęte prawami własności intelektualnej Marcina Meszko, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą „Silni w Chorobie Marcin Meszko” z siedzibą w Toruniu. Czytaj więcej
Wyłaczajac blokowanie reklam wspierasz nasz portal i pomagasz rozwijać projekt Silniwchorobie.pl